Цитати про весну, статуси про весну

Допомагай весни, їж сніг!

Настала весна, і сніг за звичкою розтанув. Судячи з кількості проявилися собачих екскрементів, тварин цього виду в місті набагато більше, ніж людей. Юрій Татаркін

Весна – час школярів і самогубців. Весна – діти б’ють з рогаток птахів. Весна – сонце в око, серобурая бруд під ногами.

Весну можна зупинити, навіть якщо твоя власна життя йде шкереберть.

Її син, її єдина дитина, відрада і надія її життя, пішов від неї туди, звідки не повертаються; він став спокутної жертвою, як Веселка з Прямічева, як ті невідомі їй сотні людей, які не дожили до приходу весни. Але те, що Світловий один з усіх був у чомусь винен, не тішило княгиню в її втрати. Вона втратила сина, вона втратила майбутнього, і для неї весна не прийде ніколи. І Огнеяр з Громобоем, обидва здобули перемогу в найважливішої битви їх долі, стояли однаково похмурі, обидва страждаючи від безсилля допомогти цій жінці. Вона ні в чому не винна, але саме вона приречена на найдовше, непереборне страждання. Серце її повно любові, яку не згас ніякі гріхи сина і не остудить час, і її любов стане її незаслуженої стратою. Це – зворотна сторона Макошине дарів, це – зима, без якої не буває весни.

Єлизавета Дворецька. Перехрестя зими і літа

Париж +22, Лондон +18, Нью Йорк +21, Москва -8 Весна прийшла! Піду на сніданок синиць морожених зберу.

Хто знав, що нова весна тебе вб’є. Ні, ми не знали.

– Це тому що весна, тому вона і з’явилася!
– А ще тому що ми дуже хотіли!

Сто кіло ескімо, Сто км кінострічок. Я хочу як в кіно – Там завжди хеппі-енд. Тиша, тиша Може просто заснути? Скоро буде весна. Дотерпіти, дотягнути Просить вибачення Сонячний зайчик, На півслові переливає. Просить вибачення Сонячний зайчик І зникає, і

Навіть весна не так радує, якщо твоя відпустка вже пройшов в лютому

На зміну пейзажу з обкутаними снігом деревами прийшла ніжна акварель весни.

Весна – художниця, раскашівает світ навколо нас яскравими, соковитими фарбами!

Навесні дні стають довшими – давайте більше спілкуватися!

У вас нуль нових листів. У вас нуль повідомлень Вконтатке. У вас нуль коментарів в щоденнику. Це означає тільки одне: почалася весна і всі вийшли з інтернету на вулицю і зажили, нарешті, своїм життям.

Весна – найсвітліше і яскраве пору року, ми все чекаємо її з нетерпінням, чекаємо яскравого сонця, тепла, а головне сонячного настрою.