Цитати про весну, статуси про весну

Зима вбиває життя на землі, але приходить весна, і все живе народиться знову. Але важко було повірити, дивлячись на попелища недавно живого міста, що і для нього настане коли-небудь весна.

Єлизавета Дворецька. Вітер з Варязького моря

Тільки зараз раптом дійшло, що через півтора тижні настане весна. А до весни завжди все неймовірно казково, це можете запитати у будь-якого шизофреніка.

Місяць до весни. я чекаю її більше всіх.

Між літом і зимою є сезон – весна. терпи красивотих, кого будиш від сну.

Що не кажи, а весна – найпрекрасніша пора для кохання, осінь – найкращий час для того, щоб стояти у мети своїх бажань. Серен К’єркегор

«Авітаміноз! В організмі не вистачає L, U, В, V, І … »

Ви думаєте, що весна – це рожеве, блакитне і солов’ї? Сентиментальний забобон! На сніговій галявині два вчора ще пасшихся поруч оленя раптом кидаються один на іншого через оленячої дівчата – це весна. Вчора ще сумирні, як олені, люди сьогодні стають героями і забарвлюють сніг своєю кров’ю – це весна. Колір весни не голубий, чи не рожевий, а червоний – небезпеки, пристрасті, лихоманки, битви.

Весна, рання, сіра, дивна, коли здається: нічого більше не буде: ні літа, ні осені – тільки ось це мовчання предснежное, преддождевое, сіре небо, перламутрове, з тонкими переливами акварельними на горизонті.

Ніккі Каллен. Арена

Чому, питається, весна завжди трапляється в природі і ніколи в нас самих? Як би добре взяти і, вибачте на слові, розпуститися де-небудь в квітні-травні.

Еміль Ажар. Голубчик

Весняне почуття, почуття молодості і пробуджується кохання, не пам’ятає ні батьків, ні дітей, ні друзів. Перш ніж зав’язати ягоду, квітка набирається сил і жадібно вбирає тепло, вологу, світло, ні про кого не піклуючись і ні з ким не ділячись. Весна варто один на один з усім світом і думає тільки про себе.

Весна – справжнє диво.

Весна. З під ліжок з’являються перші ваги настають голодні дієти

Ну ось, прийшла весна і в інтернет – статуси про весну з’явилися!

З приходом весни посміємося ми над зимовими холодами, і з радістю доб’ємося останній кволий сніг.

Юрій Татаркін

Весна – це така пора року, коли дуже добре починати щось нове.

Харукі Муракамі. Норвезький ліс.
Тоору Ватанабе

Очікування весни допомагає перенести зиму. Сілован Рамішвілі