Цитати про весну, статуси про весну

Заглядаю у вікно, а там счастье..тепло, сонце і довгоочікувана весна ..

Знову свій наряд оновили У зелених пагонах лісу, І нас на зорі розбудили Щасливих шпаків голосу. Знайомі дзвінкі трелі, Ми відразу впізнати їх змогли. Хлопці, хлопці, шпаки прилетіли, шпаки прилетіли, На крилах весну принесли.

З приходом весни, здається, що кругом одні ненормальні.

Що за тупе пору року, коли хтось ходить всапогах з хутром, а хтось в балетках, бля?

Весна час закохуватися, літо-час любити, осінь час розлучатися, зима-час страждати

Тільки якщо весна відігріває серце нам від сну, Немов фантастичні квіти, розпускаються в глибині душі, Якби тільки весна в мить не розчинялася, а в мені жила завжди, Ніколи посмішка твоя не відвернулася від мого обличчя.

Ні світла рівного квітневого. Він сповнений якоїсь чарівної, оптимістичною ненадійності, як блефуючий гравець в покер. Він дає обіцянку весни, не будучи впевненим. що зможе його виконати.

Адже тільки ти, весна –

Великий скептик.

Дай мені дізнатися

Тепло свого не сміливих губ.

І тільки ти одна –

Причина смерті,

Таємних бажань.

Замкнуте веселий круг.

Animal ДжаZ Весна

З року в рік приходить весна, але не всі знаходять хвилинку вдихнути на повні груди її аромати. Одні надто стурбовані майбутнім і помилками, зробленими в минулому, інші тим, як би їх не зловили і як підтвердити свої підозри. Але є завжди і такі – їх мало – які не забудуть долучитися до дива весни. Як будуть і ті, хто вважатиме за краще похмуро сидіти в тиші, розмірковуючи над тим, що вони втратили.

Все що, я малював залишилося на склі трамвая І це все навесні, навесні розтане.

Земля боїться весни. Тане лід, розриваючи жили. Напружуються і лопаються бруньки – це біль … це пологи. Старе, не встигло віджити своє, схлестиваются з молодим, які не встигли увійти в силу.

Дівчина по місту біжить босоніж, Дівчина не помічає світлофорів і проводів, Дівчина проходить крізь тролейбуси і дерева, І світ стає кольоровим – це Весна

Весна, рання, сіра, дивна, коли здається: нічого більше не буде: ні літа, ні осені – тільки ось це мовчання предснежное, преддождевое, сіре небо, перламутрове, з тонкими переливами акварельними на горизонті.

If there is anything more beautiful than springtime, it s young love. Якщо і є щось прекрасніше, ніж весна, то це юнацьке кохання.