Цитати про весну, статуси про весну

Тут ми викладаємо цитати і статуси про весну і супутні їй явища, такі як тане сніг, яскраве сонце, проліски і нові відчуття-думки 🙂

Весна це не стільки час року, скільки стан душі

Навесні в кожному з нас прокидається маленький чоловічок дуже ніжний і вразливий, спраглий сонячних променів, посмішок і обіймів.

Олег Рой 16 тіней

Мені навесні, з досвіду знаю, стає трохи краще: сил побільше і жити знову хочеться.

Інгрід Нолль «Прохолодою дихає вечір»

Весна схожа на мою кращу подругу.
Вона теж вічно спізнюється.

Весною, коли земля розмерзнеться, люди теж ніби стають м’якше.

М. Горький

Настала весна води. Важкий шлях через вод весни. Олена Єрмолова

Основній масі населення пофіг, яку пору року – в інтернеті не буває весни!

У травні, коли світ пробуджується до життя з летаргії, щастя інших стає нестерпним. У цьому сонячному місяці самогубство вчиняють набагато більше людей, ніж в похмурому листопаді. Рідко трапляється, що вмирає тільки одна людина.

Януш Леон Вишневський. Інтимна теорія відносності

Настала весна. Така весна, коли було незрозуміло, хто більше бреше: календар або вікно. Хлопчик щоранку викладав на балкон камені-голяки і забирав їх після сніданку. Поки що камені були холодними, як лід. «Напевно, весна – як мама. Довго не може вирішити, що надіти – і завжди одягає одне і те ж ». – Тобі йде зелене в квіточку, – про всяк випадок шепотів він.

Якщо б не було весни, ми б так і не знали, як весело хлюпати по тане снігу в весняних ботильонах!

І далі на північ йде наступ, Заспівала вода, прокидаючись від сну. Весна неминуча, ну, як оновлення, І необхідна, як просто весна.

Все живе вмирає, щоб удобрити грунт і дати народження нового життя … Це життя, Лана. Світанок – вбивця ночі, але хто здатний за це його ненавидіти?

Веселий вовк зустрічав весну, довбати головою об сосну. Вельми нескоро вийшов толк. Весна прийшла. А де ж вовк?

Як не гнітить рука долі, Як не гнітить людей обман, Як не кермо чоло зморшки І серце як не повно ран, Яким би суворим випробуванням Ви не були підпорядковані, – Що встоїть перед диханням І Перша зустріч весни!

На зміну пейзажу з обкутаними снігом деревами прийшла ніжна акварель весни. Артур Голден

Любов не додає до весни, весна – важке випробування для любові, великий їй суперник.

Марина Іванівна Цвєтаєва

Зима вбиває життя на землі, але приходить весна, і все живе народиться знову. Але важко було повірити, дивлячись на попелища недавно живого міста, що і для нього настане коли-небудь весна.

Єлизавета Дворецька. Вітер з Варязького моря

Тільки зараз раптом дійшло, що через півтора тижні настане весна. А до весни завжди все неймовірно казково, це можете запитати у будь-якого шизофреніка.

Місяць до весни. я чекаю її більше всіх.

Між літом і зимою є сезон – весна. терпи красивотих, кого будиш від сну.

Що не кажи, а весна – найпрекрасніша пора для кохання, осінь – найкращий час для того, щоб стояти у мети своїх бажань. Серен К’єркегор

«Авітаміноз! В організмі не вистачає L, U, В, V, І … »

Ви думаєте, що весна – це рожеве, блакитне і солов’ї? Сентиментальний забобон! На сніговій галявині два вчора ще пасшихся поруч оленя раптом кидаються один на іншого через оленячої дівчата – це весна. Вчора ще сумирні, як олені, люди сьогодні стають героями і забарвлюють сніг своєю кров’ю – це весна. Колір весни не голубий, чи не рожевий, а червоний – небезпеки, пристрасті, лихоманки, битви.

Весна, рання, сіра, дивна, коли здається: нічого більше не буде: ні літа, ні осені – тільки ось це мовчання предснежное, преддождевое, сіре небо, перламутрове, з тонкими переливами акварельними на горизонті.

Ніккі Каллен. Арена

Чому, питається, весна завжди трапляється в природі і ніколи в нас самих? Як би добре взяти і, вибачте на слові, розпуститися де-небудь в квітні-травні.

Еміль Ажар. Голубчик

Весняне почуття, почуття молодості і пробуджується кохання, не пам’ятає ні батьків, ні дітей, ні друзів. Перш ніж зав’язати ягоду, квітка набирається сил і жадібно вбирає тепло, вологу, світло, ні про кого не піклуючись і ні з ким не ділячись. Весна варто один на один з усім світом і думає тільки про себе.

Весна – справжнє диво.

Весна. З під ліжок з’являються перші ваги настають голодні дієти

Ну ось, прийшла весна і в інтернет – статуси про весну з’явилися!

З приходом весни посміємося ми над зимовими холодами, і з радістю доб’ємося останній кволий сніг.

Юрій Татаркін

Весна – це така пора року, коли дуже добре починати щось нове.

Харукі Муракамі. Норвезький ліс.
Тоору Ватанабе

Очікування весни допомагає перенести зиму. Сілован Рамішвілі

Весна – час змін. Так і в нашому житті – душа навесні відігрівається і як ніби розквітає!

Спостерігаються ознаки революційної ситуації: земля не хоче жити по-старому, сніг не може. Олена Єрмолова

Весна крокує по планеті, а ми знову сидимо в інеті.

В білизні безліч відтінків. Щастя, як і весна, кожен раз змінює свій вигляд.

Андре Моруа

Весна виправдовує дурниці. Адже щоб плодоносити, треба розквітнути, і не можна розквітнути, не розпустивши. Олена Єрмолова

На вулицях помітно поплатьело і потуфлело!

Щастя, за яке він вчепився, зупинилося; квітневий цей день завмер навіки, і десь, в іншій площині, тривав рух днів, міська весна, сільське літо – смутні потоки, ледь стосувалися його.

Весна … розбиває серця, в серці кожного б’ється ..

Весна – це такий гігантський вітамін для нашої душі!

З сьогоднішнього дня я селю всередині себе смієтьсячоловічка, відкритого для гарного настрою, помічає дрібниці і усміхненого ім. І моя весна тепер завжди буде зі мною – яскрава, усміхнена, і радісна, зігріває променями і в літні грози, і в похмурі осінні тумани, і в самі зимові, самі сильні хуртовини.

Нічого більш оптимістичного, ніж балаканина про погоду по весні і уявити не можу. Немов би попереду – не літня спека а, як мінімум, початок нової Золотий Ери, коли люди побраталися з духами стихій, і тут же з’ясується що сумувати, старіти і вмирати більше не треба, все це неактуально вже, немодно, пережитки минулого, важке, але легко преодолимое спадщина старого режиму … Макс Фрай. Книга скарг

А давайте всі разом відзначимо прихід весни! Все вийдемо на вулицю і будемо гуляти всю ніч!

весна – не прекрасна пора року в Новій Англії: вона занадто коротка і боязка, їй занадто мало потрібно, щоб обернутися лютою і лютою. Але навіть і тоді в квітні випадають дні, які зберігаються в пам’яті після того, як забудеш дотику дружини або відчуття беззубого дитячого ротика у соска. Зате до середині травня сонце піднімається з ранкової імли владним і могутнім, так що, зупинившись в сім ранку на верхній сходинці свого ганку з пакетиком, в якому твій обід, розумієш: на восьму годину роса на траві висохне, а якщо по дорозі проїде машина , в повітрі на добрих п’ять хвилин повисне нерухома пил. До першої години дня третій поверх фабрики розігріється до 95 градусів і з плечей маслом покотиться піт, приклеюючи сорочку до спини все розростається плямою – прямо як в липні.

Стівен Кінг. Жереб

Кожен раз коли ти поруч, на душі моїй весна.

VampVirus feat. PikL Люби мене

Я піду туди ж, куди і ти. Мені більше нічого не потрібно. Мені більше не потрібен студрада. Мені більше не потрібні хороші оцінки. Мені більше не потрібні розумні товариші. Я не хочу зустрічати весну в іншому місті. Я хочу зустріти її з тобою. Мені вистачить і цього.

Clannad (Кланнад).
Сакагамі Томоє

Весна красна, як у макаки ясна.

навесні всякий стає красенем, якщо поспішає на зустріч зі своєю мрією.

Стівен Кінг. Чоловік, який любив квіти.
від імені автора

Потрібно завжди йти вперед, пам’ятаючи, що після зими завжди наступає весна.

Скоро весна, скоро весна, Скоро ці ночі неспокійного сну, Знову весна, знову любов, Знову в наших жилах заграє кров.

Весна варто один на один з усім світом і думає тільки про себе.

Прийшла весна бенкетує в шафах охляли моль. Юрій Татаркін

Весна в цьому році затрималася і непомітно перейшла в осінь.

Springtime love is in the air Flowers growing everywhere Take off shoes and feel the grass Lay back there let the hours pass … Весна … Любов витає в повітрі Цвітуть квіти по всьому світу Зніми взуття та відчуй траву Лягай, нехай час іде …

Зима – хороша штука, коли це справжня зима – з льодом на річках, градом, мокрим снігом, тріскучими морозами, хуртовинами і всім іншим, а ось весна нікуди не годиться – суцільні дощі, бруд , сльота, одне слово – туга, і вже скоріше б вона скінчилася. Марк Твен

Нехай серця вічно сниться травня

Сергій Олександрович Єсенін

Тонка нитка, розлучатися і любити. насолоджуватисянавесні, але не з тобою.

Ах, весна, яке романтичне час! .. Все щасливі, посміхаються і щасливі Квіти в руках подруг, любов панує навколо!

Тімон і Пумба (Timon Pumbaa).
Пумба

Навесні чоловіків хвилює не краса жіночих ніг а їх наявність !!

Я схожий на собаку, Все бачу і чую – вуха з-за рогу, а на вулиці справді весна! Мій внутрішній хлопчик закоханий і палає щоками. «Не забудь, мій хороший, що в любові і атаці видих важливіше вдиху!» – поспішаю нагадати йому я.

Ні, вистачить, – без Весни я не можу!

– Ніна Миколаївна, вітаю! – З чим? – Як з чим? З революцією! З весною! – Милочка! З революцією вітати нічого, а весна настає не за календарем, а коли я міняю свою фетровий капелюх на солом’яну.

В дитинстві, коли наступала весна, я завжди передчував щось незвичайне, якесь тепле диво … зараз я передчуваю тільки сльота, вогкість і оманливість весняного сонця …

Але щовесни, кожного травня, душі загиблих з полів Польщі, Чехії, Німеччини – звідусіль, спрямовуються в рідні краї, щоб побачити свою квітучу Батьківщину – за яку віддали свої життя!

Скоро весна, у хлопців загострюється синдром березневих котів!

Точний прогноз обіцяє: можливо, буде сонце і навіть весна. Але на душі чомусь тривожно – може, просто я вірити втомився.

Завірюха-то яка розігралася До весни

Спробуй стати самим головним приводом жити в чиїйсь весну …

7РАСА Інерція

Ах, як хочеться весни! Як хочеться вдихнути запах свіжого листя! Але з іншого боку, восени і взимку повільніше розкладаються трупи …

В морозну зиму ніч приходить як ворог, в теплий літній вечір – як кохана, а в цей березневий день вона несла заспокоєння.

Томас Гарді. Тесс з роду Д Ербервіллей

Кажуть, одна ластівка не чинить весни; але невже від того, що одна ластівка не чинить весни, не летіти тієї ластівці, яка вже відчуває весну, а чекати. Так чекати треба тоді і всякої нирці і травичці, і весни не буде. Лев Толстой

Прибравши з землі сніг, розбуркати заснулу річку, весна звільнила людей від теплого одягу, розкидала під ноги зелені килими, розвішала всюди зелені портьєри і завіски, знизила ціни на живі квіти і мертві посмішки, – словом, розпорядилася так добре, так спритно і так дбайливо, що ні цінувати всього цього неможливо.

Весна в Москві: швидше замети тануть, ніж ми їдемо. Олена Єрмолова

Дерева, трави, квіти не бувають добрі або злі, вони живуть своїм незмінною життям, блаженно-байдужі, прихильні або жорстокі до людей, самі того не помічаючи. Що ж сталося з нею, чому вона стала не такою, дізналася нові почуття, від яких на душі то весна, то осінь? Її й справді зіпсував гарячий людський дух. Але дивниця сама не знала, чи бажає вона зцілення. Єлизавета Дворецька

Весна: хлопці розквітають, дівчата розпускаються – краса!

Весна хмільна, весна погана,

Навіщо ти вела до останнього краю?

Долею сміливих навіщо полонила,

Що ти наробила, щонакоїла?

Млин Нічна кобила

Але у мене є ти, Значить, Господь зі мною. Світлом твоїм заворожений, Перехворівши цієї весни, Я у любові буду прощений, Ти у любові будеш святий.

За річкою луки зазеленіли, Віє легкої свіжістю води; Веселіше по гаях задзвеніли Пісні птахів на різні лади. Вітерець з полів тепло приносить, Горький дух лозини молодий О, весна! Як серце щастя просить! Як солодка печаль моя навесні!

Весна в квітні. Днями випав сніг, потім вилізло сонце, потім сховалося, і було відчуття, що у весни важкі пологи.

Весна знову нає * ала

Одна ластівка весни не робить, але так відчайдушно б’є помилкову тривогу!

Я ніколи не звикну до весни. Рік за роком вона вражає мене, вона приводить мене в захват. І ніякого значення не мають ні вік, ні накопичилися сумніви і засмучення.

Щастя, за яке він вчепився, зупинилося; квітневий цей день завмер навіки, і десь, в іншій площині, тривав рух днів, міська весна, сільське літо – смутні потоки, ледь стосувалися його.

Я не знаю, де ще на цьому світі є Така ж весна. Я, мабуть, відпущу попутний вітер І залишуся назавжди з тобою.

Це було найпрекрасніше час, це було саме злощасне час, – вік мудрості, століття божевілля, дні віри, дні безвір’я, пора світла, пора темряви, весна надій, холоднеча відчаю, у нас було все попереду, у нас попереду нічого не було, ми то витали в небесах, то раптом обрушувалися в пекло, – словом, час це було дуже схоже на нинішнє. Чарльз Діккенс

Потрібно завжди йти вперед, пам’ятаючи, що після зими завжди наступає весна.

Який сенс любити ліс, якщо ти по ньому не гуляєш, якщо тільки дивишся на нього з вікна поїзда і думаєш, що любиш. Так, в глибині душі Джо була прихильницею рішучих дій. Починалася весна. Незважаючи на хуртовини і похмуру погоду, на сльоту і обмерзлі шини, починалася весна. І ліс чекав.

Джорді Ріверс. На височини.
Джо

Творець мій! Спасибі за весну! Я думав, що вона не повернеться, – Але дай втекти в лісову тишу Від злоби дня, холери і столиці! Весняний вітер за дверима У кого б закохатися, чорт візьми?

Краща профілактика навесні від нежиті це переїхати на місце проживання ближче до середини пустелі Сахара. Юрій Татаркін

Всього сім життів до весни.

Коли ми чекаємо приходу весни, ми відчайдушно видивляємося ознаки завершення суворої зими. А ознаки очевидні: промінь сонця, що пробивається крізь темряву; паросток нових відносин, що пробивається крізь мерзлу зиму; раптове потепління. Але не забувайте, жителі Верхнього Іст-Сайда, лютий – це не кінець зими в нашому місті, до цього ще далеко.

Одні дами в кольорі, інші – тільки на стадії бутонів. Гарри Симанович

Світанки і заходи

У юності крилаті:

І якщо дощ під вечір, то сонячно з ранку!

Заходи та світанки

Знайомі прикмети:

Прийшла весна і з нею любові прийшла пора!

Павло Соколов Першокурсниця

Не можна сказати весни: «Наступи негайно і длісь стільки, скільки потрібно». Можна лише сказати:«Прийди, осені мене благодаттю надії і побудь зі мною як можна довше».

Пауло Коельо. Одинадцять хвилин

Тюльпани і нарциси – оранжево-золотава буря весни.

Перед навесні бувають дні такі: Під щільним снігом відпочиває луг, Шумлять дерева весело-сухі, І теплий вітер ніжний і пружний.

Все ново навесні. Та й самі весни завжди такі нові – жодна з них не схожа на іншу, в кожної є щось своє, що надає їй особливу, неповторну красу. Поглянь, яка зелена трава навколо цього маленького ставка і як лопаються бруньки на вербах.

Сниться, що мені не дожити до весни,
Сниться, що зовсім весна померла

Весна! Дерева одягаються, жінки роздягаються

Тече квітень, водою брязкаючи,

світ залитий повітрям і світлом;

мій будинок сумний без мене,

і мені приємно знати про це.

Ігор Миронович Губерман

І знову світло. Ти мій четвертий квітень, продовжує горіти, продовжує тягнути за собою в свою мережу. Мені потрібно просто злетіти забути про все лише встигнути, за тобою в нікуди

Скоро весна .. А цю пору року, коли можна зійти з розуму .. За поважної причини.

Осіннє кладовищі – видовище з особливих. Царський пурпур і витончена позолота листя, королівські поминки за літом на тлі урочистій суворості вічнозелених туй – вірних цвинтарних плакальниць. Сірий граніт надгробків, бронза меморіальних написів, димчастий мармур обелісків, чорний базальт монументів, скромний туф поминальних плит. Строгість алей і буйство фарб, спалахи сухотної пристрасті і розлита в повітрі печаль. Кладовищ найбільше йде осінь. Чи не весняне буйство життя, здається ганебним в місцях спочинку, що не спекотна знемога літа, навіть не зимовий саван – осінь, поріг забуття.

Генрі Лайон Олді. Притулок героїв

Зима може змусить запізнитися весну, але зупинити – ні. Сілован Рамішвілі

Я ніколи не звикну до весни. Рік за роком вона вражає мене, вона приводить мене в захват. І ніякого значення не мають ні вік, ні накопичилися сумніви і засмучення.

Рене Баржавель. Голод тигра

Люблю грозу на початку травня, але тільки якщо сніг розтанув.

– Це тому що весна, тому вона і з’явилася!

Весна – це найкраща пора року, відмінний настрій і навіть сльота на дорогах здається такою приємною.

У любові немає золотої середини: вона або цвіте, або в’яне. Коли любов піддається випробуванням, вона не в’яне. Продовжує квітнути, але втрачає аромат. Його можна повернути. З часом. Я поверну аромат нашої любові, обіцяю. Від тебе вимагається терпіння. Дочекайся повернення аромату Настане час, коли все буде на нашу. Коли Доля відійде в сторону і скаже: «Вам достатньо випробувань. Живіть спокійно » Знаєш, на кого схожа моя надія? На весну. Скоро вона зійде на престол часу. Прожене холоду. Навесні оживають дотику, почуття, поцілунки. Ми теж оживемо. Чекати недовго. Поглянь в вікно. Весна наближається

Ельчин Сафарли. немає спогадів без тебе

Земля боїться весни. Тане лід, розриваючи жили. Напружуються і лопаються бруньки – це біль … це пологи. Старе, не встигло віджити своє, схлестиваются з молодим, які не встигли увійти в силу …

Ось чому, чому вквітні завжди здається, ще трошки і все нарешті буде добре. І в травні, коли починають цвісти вишні, здається: так-так-так, ось-ось-ось, воно, воно, ще трохи – і І! Невідомо що, незрозуміло як, невідомо навіщо, але буде-буде-буде, те буде виконане, і тоді почнеться справжнє життя, зараз і уявити неможливо, яка вона, тільки тужити тому, що ще не почалася.

Макс Фрай. Кавова книга

Прелесть весни пізнається тільки зимою, і, сидячи біля печі, складаєш найкращі травневі пісні. Генріх Гейне

Хто до біса, скажіть, вигадав цю весну? Мені треба просто розслабитися, просто побути на самоті

Я хотів зимою, скінчилася зима Я хотів весною, скінчилася весна Влітку немає сенсу, а восени дощі Так і доживемо млинець до наступної зими

Нам, напевно, потрібно звикати – весна буває чорної.

Який сенс любити ліс, якщо ти по ньому не гуляєш, якщо тільки дивишся на нього з вікна поїзда і думаєш, що любиш. Так, в глибині душі Джо була прихильницею рішучих дій. Починалася весна. Незважаючи на хуртовини і похмуру погоду, на сльоту і обмерзлі шини, починалася весна. І ліс чекав.

Весною очі горять яскравіше, серце б’ється частіше.

Вже весна, а любові все немає і немає.

Ver hiemem sequitur, sequitur post triste serenum. Після зими – весна, після печалі – радість.

Допомагай весни, їж сніг!

Настала весна, і сніг за звичкою розтанув. Судячи з кількості проявилися собачих екскрементів, тварин цього виду в місті набагато більше, ніж людей. Юрій Татаркін

Весна – час школярів і самогубців. Весна – діти б’ють з рогаток птахів. Весна – сонце в око, серобурая бруд під ногами.

Весну можна зупинити, навіть якщо твоя власна життя йде шкереберть.

Її син, її єдина дитина, відрада і надія її життя, пішов від неї туди, звідки не повертаються; він став спокутної жертвою, як Веселка з Прямічева, як ті невідомі їй сотні людей, які не дожили до приходу весни. Але те, що Світловий один з усіх був у чомусь винен, не тішило княгиню в її втрати. Вона втратила сина, вона втратила майбутнього, і для неї весна не прийде ніколи. І Огнеяр з Громобоем, обидва здобули перемогу в найважливішої битви їх долі, стояли однаково похмурі, обидва страждаючи від безсилля допомогти цій жінці. Вона ні в чому не винна, але саме вона приречена на найдовше, непереборне страждання. Серце її повно любові, яку не згас ніякі гріхи сина і не остудить час, і її любов стане її незаслуженої стратою. Це – зворотна сторона Макошине дарів, це – зима, без якої не буває весни.

Єлизавета Дворецька. Перехрестя зими і літа

Париж +22, Лондон +18, Нью Йорк +21, Москва -8 Весна прийшла! Піду на сніданок синиць морожених зберу.

Хто знав, що нова весна тебе вб’є. Ні, ми не знали.

– Це тому що весна, тому вона і з’явилася!
– А ще тому що ми дуже хотіли!

Сто кіло ескімо, Сто км кінострічок. Я хочу як в кіно – Там завжди хеппі-енд. Тиша, тиша Може просто заснути? Скоро буде весна. Дотерпіти, дотягнути Просить вибачення Сонячний зайчик, На півслові переливає. Просить вибачення Сонячний зайчик І зникає, і

Навіть весна не так радує, якщо твоя відпустка вже пройшов в лютому

На зміну пейзажу з обкутаними снігом деревами прийшла ніжна акварель весни.

Весна – художниця, раскашівает світ навколо нас яскравими, соковитими фарбами!

Навесні дні стають довшими – давайте більше спілкуватися!

У вас нуль нових листів. У вас нуль повідомлень Вконтатке. У вас нуль коментарів в щоденнику. Це означає тільки одне: почалася весна і всі вийшли з інтернету на вулицю і зажили, нарешті, своїм життям.

Весна – найсвітліше і яскраве пору року, ми все чекаємо її з нетерпінням, чекаємо яскравого сонця, тепла, а головне сонячного настрою.

Навесні назовні вилазять всякі черви і слимаки, наприклад мій колишній.

хороводи сніг з дощем, Мрія, дорогу мені зігрій. Тебе, весна моя, побачити треба – Буде тепліше …

Я буду співати тобі пісні про людей без дна, Про тих, у кого холодної зимою живе весна.

Був квітень, найкраща пора року. Кращий час у житті. Початок всього.

Тетяна Устинова. Третій четвер листопада

Якщо озирнутися на всі боки навесні, то ви побачите загадкові посмішки на обличчях тих, хто поспішає кудись людей …

В її присутності Герствуд відчував себе людиною, для якого томливий літню спеку якимось дивом змінився раптом свіжим подихом весни. Теодор Драйзер

З квітневим повітрям завжди так. Він насичений невисловлені обіцянкою невідомо чого. Зазвичай вже в кінці травня стає зрозуміло, що це був звичайний сезонний гормональний збій в організмі. Але до кінця травня я, мабуть, побуду довірливим дурнем. Нерозумно відмовляти собі в такому задоволенні.

У тих, хто має голову садову, навесні самі клопоти починаються. Юрій Татаркін

Весна! Настрій супер обнімательное … улибательное

Живи, зберігаючи спокій. Прийде весна, і квіти розпустяться самі.

Чому твоя шкіра завжди пахне весною?

Весняної часом з нами відбуваються зміни на краще, люди оновлюються. Тулебаев Дауиржан

Ви думаєте, що весна – це рожеве, блакитне і солов’ї? Сентиментальний забобон! На сніговій галявині два вчора ще пасшихся поруч оленя раптом кидаються один на іншого через оленячої дівчата – це весна. Вчора ще сумирні, як олені, люди сьогодні стають героями і забарвлюють сніг своєю кров’ю – це весна. Колір весни не голубий, чи не рожевий, а червоний – небезпеки, пристрасті, лихоманки, битви.

Євген Замятін. Годинники

Навесні так важко зосередитися на чиємусь одному ..

Прелесть весни пізнається тільки зимою, і, сидячи біля печі, складаєш найкращі травневі пісні.

Генріх Гейне

Зима вбиває життя на землі, але приходить весна, і все живе народиться знову. Але важко було повірити, дивлячись на попелища недавно живого міста, що і для нього настане коли-небудь весна.

Чи буде весна- якщо так, то коли? Якщо ні – то навіщо відкривати очі.

Весна крокує по планеті, дарує нам любов, радість і надію.

Поки зима не піде весна не настане. Сілован Рамішвілі

Заглядаю у вікно, а там счастье..тепло, сонце і довгоочікувана весна ..

Знову свій наряд оновили У зелених пагонах лісу, І нас на зорі розбудили Щасливих шпаків голосу. Знайомі дзвінкі трелі, Ми відразу впізнати їх змогли. Хлопці, хлопці, шпаки прилетіли, шпаки прилетіли, На крилах весну принесли.

З приходом весни, здається, що кругом одні ненормальні.

Що за тупе пору року, коли хтось ходить всапогах з хутром, а хтось в балетках, бля?

Весна час закохуватися, літо-час любити, осінь час розлучатися, зима-час страждати

Тільки якщо весна відігріває серце нам від сну, Немов фантастичні квіти, розпускаються в глибині душі, Якби тільки весна в мить не розчинялася, а в мені жила завжди, Ніколи посмішка твоя не відвернулася від мого обличчя.

Ні світла рівного квітневого. Він сповнений якоїсь чарівної, оптимістичною ненадійності, як блефуючий гравець в покер. Він дає обіцянку весни, не будучи впевненим. що зможе його виконати.

Адже тільки ти, весна –

Великий скептик.

Дай мені дізнатися

Тепло свого не сміливих губ.

І тільки ти одна –

Причина смерті,

Таємних бажань.

Замкнуте веселий круг.

Animal ДжаZ Весна

З року в рік приходить весна, але не всі знаходять хвилинку вдихнути на повні груди її аромати. Одні надто стурбовані майбутнім і помилками, зробленими в минулому, інші тим, як би їх не зловили і як підтвердити свої підозри. Але є завжди і такі – їх мало – які не забудуть долучитися до дива весни. Як будуть і ті, хто вважатиме за краще похмуро сидіти в тиші, розмірковуючи над тим, що вони втратили.

Все що, я малював залишилося на склі трамвая І це все навесні, навесні розтане.

Земля боїться весни. Тане лід, розриваючи жили. Напружуються і лопаються бруньки – це біль … це пологи. Старе, не встигло віджити своє, схлестиваются з молодим, які не встигли увійти в силу.

Дівчина по місту біжить босоніж, Дівчина не помічає світлофорів і проводів, Дівчина проходить крізь тролейбуси і дерева, І світ стає кольоровим – це Весна

Весна, рання, сіра, дивна, коли здається: нічого більше не буде: ні літа, ні осені – тільки ось це мовчання предснежное, преддождевое, сіре небо, перламутрове, з тонкими переливами акварельними на горизонті.

If there is anything more beautiful than springtime, it s young love. Якщо і є щось прекрасніше, ніж весна, то це юнацьке кохання.

А ви теж всю весну після тривалого очікування в інтернеті?

Мій голос, ледве сів від нікотину прошепочете тобі в телефонну трубку, Що я без тебе знову багато курила, Гуляла з іншими, спала і любила. Так весна приходить в моє місто

Тануть сніги по весні, тане життя уві сні, як сніг.

Весна- це час прощань і нових починань. Новий навчальний рік, нові однокласники, нова робота Весна – це час надії. Неважливо, через які труднощі вам довелося пройти, бутони і квіти дихають життєвою силою і вселяють в нас бажання жити далі. У цьому принадність весни. Чудова пора року, чи не так?

Гра брехунів (Liar Game).
Косиро Такеда

Вранці рано прокинувся від сну, За вікном лютує люта весна.

Я перший раз пережив таку важку і сумну весну. Як на мене, так краще вже три лютого поспіль.

Ах, весна, яке романтичне час! Всі щасливі, посміхаються і щасливі. Квіти в руках подруг, любов панує навколо!