Цитати про весну, статуси про весну

За річкою луки зазеленіли, Віє легкої свіжістю води; Веселіше по гаях задзвеніли Пісні птахів на різні лади. Вітерець з полів тепло приносить, Горький дух лозини молодий О, весна! Як серце щастя просить! Як солодка печаль моя навесні!

Весна в квітні. Днями випав сніг, потім вилізло сонце, потім сховалося, і було відчуття, що у весни важкі пологи.

Весна знову нає * ала

Одна ластівка весни не робить, але так відчайдушно б’є помилкову тривогу!

Я ніколи не звикну до весни. Рік за роком вона вражає мене, вона приводить мене в захват. І ніякого значення не мають ні вік, ні накопичилися сумніви і засмучення.

Щастя, за яке він вчепився, зупинилося; квітневий цей день завмер навіки, і десь, в іншій площині, тривав рух днів, міська весна, сільське літо – смутні потоки, ледь стосувалися його.

Я не знаю, де ще на цьому світі є Така ж весна. Я, мабуть, відпущу попутний вітер І залишуся назавжди з тобою.

Це було найпрекрасніше час, це було саме злощасне час, – вік мудрості, століття божевілля, дні віри, дні безвір’я, пора світла, пора темряви, весна надій, холоднеча відчаю, у нас було все попереду, у нас попереду нічого не було, ми то витали в небесах, то раптом обрушувалися в пекло, – словом, час це було дуже схоже на нинішнє. Чарльз Діккенс

Потрібно завжди йти вперед, пам’ятаючи, що після зими завжди наступає весна.

Який сенс любити ліс, якщо ти по ньому не гуляєш, якщо тільки дивишся на нього з вікна поїзда і думаєш, що любиш. Так, в глибині душі Джо була прихильницею рішучих дій. Починалася весна. Незважаючи на хуртовини і похмуру погоду, на сльоту і обмерзлі шини, починалася весна. І ліс чекав.

Джорді Ріверс. На височини.
Джо

Творець мій! Спасибі за весну! Я думав, що вона не повернеться, – Але дай втекти в лісову тишу Від злоби дня, холери і столиці! Весняний вітер за дверима У кого б закохатися, чорт візьми?

Краща профілактика навесні від нежиті це переїхати на місце проживання ближче до середини пустелі Сахара. Юрій Татаркін

Всього сім життів до весни.

Коли ми чекаємо приходу весни, ми відчайдушно видивляємося ознаки завершення суворої зими. А ознаки очевидні: промінь сонця, що пробивається крізь темряву; паросток нових відносин, що пробивається крізь мерзлу зиму; раптове потепління. Але не забувайте, жителі Верхнього Іст-Сайда, лютий – це не кінець зими в нашому місті, до цього ще далеко.