Цитати про весну, статуси про весну

Весна – час змін. Так і в нашому житті – душа навесні відігрівається і як ніби розквітає!

Спостерігаються ознаки революційної ситуації: земля не хоче жити по-старому, сніг не може. Олена Єрмолова

Весна крокує по планеті, а ми знову сидимо в інеті.

В білизні безліч відтінків. Щастя, як і весна, кожен раз змінює свій вигляд.

Андре Моруа

Весна виправдовує дурниці. Адже щоб плодоносити, треба розквітнути, і не можна розквітнути, не розпустивши. Олена Єрмолова

На вулицях помітно поплатьело і потуфлело!

Щастя, за яке він вчепився, зупинилося; квітневий цей день завмер навіки, і десь, в іншій площині, тривав рух днів, міська весна, сільське літо – смутні потоки, ледь стосувалися його.

Весна … розбиває серця, в серці кожного б’ється ..

Весна – це такий гігантський вітамін для нашої душі!

З сьогоднішнього дня я селю всередині себе смієтьсячоловічка, відкритого для гарного настрою, помічає дрібниці і усміхненого ім. І моя весна тепер завжди буде зі мною – яскрава, усміхнена, і радісна, зігріває променями і в літні грози, і в похмурі осінні тумани, і в самі зимові, самі сильні хуртовини.

Нічого більш оптимістичного, ніж балаканина про погоду по весні і уявити не можу. Немов би попереду – не літня спека а, як мінімум, початок нової Золотий Ери, коли люди побраталися з духами стихій, і тут же з’ясується що сумувати, старіти і вмирати більше не треба, все це неактуально вже, немодно, пережитки минулого, важке, але легко преодолимое спадщина старого режиму … Макс Фрай. Книга скарг

А давайте всі разом відзначимо прихід весни! Все вийдемо на вулицю і будемо гуляти всю ніч!

весна – не прекрасна пора року в Новій Англії: вона занадто коротка і боязка, їй занадто мало потрібно, щоб обернутися лютою і лютою. Але навіть і тоді в квітні випадають дні, які зберігаються в пам’яті після того, як забудеш дотику дружини або відчуття беззубого дитячого ротика у соска. Зате до середині травня сонце піднімається з ранкової імли владним і могутнім, так що, зупинившись в сім ранку на верхній сходинці свого ганку з пакетиком, в якому твій обід, розумієш: на восьму годину роса на траві висохне, а якщо по дорозі проїде машина , в повітрі на добрих п’ять хвилин повисне нерухома пил. До першої години дня третій поверх фабрики розігріється до 95 градусів і з плечей маслом покотиться піт, приклеюючи сорочку до спини все розростається плямою – прямо як в липні.

Стівен Кінг. Жереб