Цитати про весну, статуси про весну

Одні дами в кольорі, інші – тільки на стадії бутонів. Гарри Симанович

Світанки і заходи

У юності крилаті:

І якщо дощ під вечір, то сонячно з ранку!

Заходи та світанки

Знайомі прикмети:

Прийшла весна і з нею любові прийшла пора!

Павло Соколов Першокурсниця

Не можна сказати весни: «Наступи негайно і длісь стільки, скільки потрібно». Можна лише сказати:«Прийди, осені мене благодаттю надії і побудь зі мною як можна довше».

Пауло Коельо. Одинадцять хвилин

Тюльпани і нарциси – оранжево-золотава буря весни.

Перед навесні бувають дні такі: Під щільним снігом відпочиває луг, Шумлять дерева весело-сухі, І теплий вітер ніжний і пружний.

Все ново навесні. Та й самі весни завжди такі нові – жодна з них не схожа на іншу, в кожної є щось своє, що надає їй особливу, неповторну красу. Поглянь, яка зелена трава навколо цього маленького ставка і як лопаються бруньки на вербах.

Сниться, що мені не дожити до весни,
Сниться, що зовсім весна померла

Весна! Дерева одягаються, жінки роздягаються

Тече квітень, водою брязкаючи,

світ залитий повітрям і світлом;

мій будинок сумний без мене,

і мені приємно знати про це.

Ігор Миронович Губерман

І знову світло. Ти мій четвертий квітень, продовжує горіти, продовжує тягнути за собою в свою мережу. Мені потрібно просто злетіти забути про все лише встигнути, за тобою в нікуди

Скоро весна .. А цю пору року, коли можна зійти з розуму .. За поважної причини.

Осіннє кладовищі – видовище з особливих. Царський пурпур і витончена позолота листя, королівські поминки за літом на тлі урочистій суворості вічнозелених туй – вірних цвинтарних плакальниць. Сірий граніт надгробків, бронза меморіальних написів, димчастий мармур обелісків, чорний базальт монументів, скромний туф поминальних плит. Строгість алей і буйство фарб, спалахи сухотної пристрасті і розлита в повітрі печаль. Кладовищ найбільше йде осінь. Чи не весняне буйство життя, здається ганебним в місцях спочинку, що не спекотна знемога літа, навіть не зимовий саван – осінь, поріг забуття.

Генрі Лайон Олді. Притулок героїв

Зима може змусить запізнитися весну, але зупинити – ні. Сілован Рамішвілі

Я ніколи не звикну до весни. Рік за роком вона вражає мене, вона приводить мене в захват. І ніякого значення не мають ні вік, ні накопичилися сумніви і засмучення.

Рене Баржавель. Голод тигра