Життєві цитати про життя

Не чекайте порятунку від чогось одного – від людини, або машини, або бібліотеки. самі створюйте то, що може врятувати світ, – і якщо потонете по дорозі, так хоч будете знати, що пливли до берега.

Рей Бредбері.

Якщо ви думаєте, що у вашому житті все нормально і вседобре, значить, ви не знаєте як виглядає життя на наступному рівні.

Бізнес-тренер Ильдус Кутуєв

Мені здається, життя занадто коротке, і не варто витрачати її на те, щоб плекати в душі ворожнечу або запам’ятовувати образи.

Шарлотта Бронте, Джейн Ейр

Те, що ви шукаєте, теж шукає вас.

Румі

Ніколи не йди назад. Повертатися немає вже сенсу. Навіть якщо там ті ж очі, в яких тонули думки. Навіть якщо тягне туди, де ще все було так мило, чи не йди ти туди ніколи, забудь назавжди, що було. Ті ж люди в минулому живуть, що любити обіцяли завжди. Якщо згадав ти це – забудь, що не йди ти туди ніколи. Не вір їм, вони – чужі. Адже колись пішли від тебе. Вони віру в душі вбили, в любов, у людей і в себе. Живи просто тим, що живеш і хоч життя схоже на пекло, дивись тільки вперед, НІКОЛИ НЕ ЙДИ НАЗАД …

Омар Хайям

Потрібно боротися з собою. Борючись – перемагати. Перемога – самоствердження. Самоствердження – сила, яка допомагає відшукати єдино вірний шлях до свого щастя.

Вибирай гідне, а не доступне. І ти отримаєш довговічне щастя, а не тимчасове задоволення.

Життя вимірюється не кількістю зроблених вдихів і видихів, а кількістю тих моментів, коли від щастя захоплює дух.

Якщо ви хочете вести щасливе життя, ви повинні бути прив’язані до мети, а не до людей або до речей.

Альберт Ейнштейн

Будь щасливий в цю мить. Ця мить і є твоє життя.

Омар Хайям

Ви коли-небудь бачили, як приходить ніч? Далеко не всі люди усвідомлюють навіть ті речі, які трапляються щодня. Ви коли-небудь бачили, як настає вечір? Північ і її пісня? Світанок і його краса? Ми поводимося майже як сліпі. В такому прекрасному світі ми живемо в маленьких калюжах своїх власних нещасть.

Люди найніжніші, люблячі, добрі, чуйні, мирні і турботливі істоти на світі. Особливо коли їм щось від вас потрібно.

Іноді ви повинні зануритися в чужий світ, щоб зрозуміти чого не вистачає у вашому.

Все менше дурниць ми робимо з роками, але якість при цьому їх зростає.

Життя хитра Коли у тебе на руках всі карти – вона раптово вирішує грати в шахи.