Кращі цитати про життя

Краще бути м’яким зовні і твердим всередині, ніж твердим зовні і м’яким всередині.

Лао-Цзи

Живи повним життям, поки ти тут. Спробуй все. Піклуйся про себе та друзів. Розважайся, будь божевільним, будь загадковим. Ти збираєшся в нікуди, так що ти повинен хоча б насолоджуватися процесом. Не зневажай можливістю вчитися на своїх помилках, шукай причини своїх труднощів і позбувайся них. Не прагни бути досконалістю, просто будь прикладом гідного людини.

Ентоні Роббінс

Життя вчить нас, що суспільство і різні події впливають на тебе, але в кінці кінців відповідальність за те, ким ти став, – на тобі.

Джордж Мартін. Танець з драконами

Читач проживає тисячу життів, перш ніж помре. Людина, яка ніколи не читає, переживає тільки одну.

Ми так рідко розуміємо цінність того, чим володіємо, до тих пір поки не втратимо це безповоротно.

Карен Марі Монін Любовна гарячка

Той, хто осяває життя інших, ніколи не залишиться сам без світла.

Будь самим собою – спокійним, ясним, яскравим. Питай себе кожну хвилину, то чи означає це, чого ти дійсно хочеш, і роби це, тільки коли почуєш ствердну відповідь. Це відвадить від тебе тих, з якими ти нічого про себе не впізнаєш, і приверне інших, у яких тобі варто повчитися.

Річард Бах

Будь тим, ким інші не були.

І. Бродський

Тепер, коли ми навчилися літати по повітрю як птахи, плавати під водою як риби, нам не вистачає тільки одного – навчитися жити на землі як люди.

Тепер, коли ми вже навчилися літати по повітрю як птахи, плавати під водою як риби, нам не вистачає одного – навчитися жити на землі як люди.

Бернард Шоу

Завжди будь самим собою і говори те, що відчуваєш. Ті, хто засудять – не мають значення, а ті, хто мають значення – не засудять.

Доктор Сьюз

Приходить день, приходить час,
І розумієш: все не вічне
Життя безсердечно вчить нас
Про те, що час швидкоплинний. < br /> Про те, що потрібно все цінувати,
Берегти все те, що нам дається.
Адже життя як тоненька нитка,
Вона часом раптово рветься

Не чекайте що стане легше, простіше, краще. Не стане. Труднощі будуть завжди. Вчіться бути щасливими прямо зараз. Інакше не встигнете.

Якщо життя підсипала перцю, не поспішайте іншим солити Щоб було красивим серце, потрібно вірити, цінувати, любити Якщо життя було гіркою, ви додайте посмішок світло. Нехай надія зі смаком м’яти ваші душі зберігає від лиха Життя часом, як без масла каша А буває, як суп з локшиною … Ваше життя це блюдо ваше Так готуйте його з душею