Цитати про космос

Людина перенесе будь-які тяготи космічних подорожей, окрім, мабуть, їх вартості.

Лі Олвін Дюбрідж

– Неподобство Це обурливо! Якщо корови стануть літати, то мені в космосі робити нічого!

Таємниця третьої планети

Пішли, скрипаль, у відкритий космос.

Кін-дза-дза!

Космос зовсім не далекий. До нього всього година їзди – за умови, що твоя машина може їхати вертикально вгору.
сер Фред Хойл

Коли ми до кінця досліджуємо космос, виявиться, що, будучи тут, на землі, ми вже були в небі.

В космосі немає пір року: немає зими і літа, немає весни і осені. Немає тут якогось конкретного вечора або ранку, а є тільки космос і більше нічого.

Рей Бредбері

Космос – це космос. Нічого схожого на Землі немає.

Геннадій Падалка

Синява неба відбувається завдяки товщі освітлених частинок повітря, яка розташована між Землею і знаходиться вгорі чорнотою.

Леонардо да Вінчі

Астрономія змушує душу дивитися вгору і веде нас з цього світу в інший.

Платон

Маємо кращу освіту, але менше розуму, кращі знання, але гірше оцінюємо ситуацію, маємо більше експертів, але і більше проблем, кращу медицину, але гірше здоров’я. Досягли Місяця і повернулися, але насилу переходимо вулицю і знайомимося з новим сусідом. Підкорюємо космічні простори, але не душевні. Очищаємо повітря, але забруднюємо душу. Підпорядкували собі атом, але не свої забобони. Збільшили свої домагання, але скоротили цінності.

Джордж Карлін

Настане і той час, коли космічний корабель з людьми покине Землю і попрямує в подорож. Надійний міст із Землі в космос вже перекинуто запуском радянських штучних супутників, і дорога до зірок відкрита!

Сергій Павлович Корольов

Знаєш, як кажуть? Що земля обертається. Коли в дитинстві ти дізнаєшся, що світ обертається, ти не можеш повірити, тому що здається, що все стоїть на місці. А я це відчуваю. Обертання землі. Земля під нашими ногами обертається зі швидкістю тисячі миль в годину, планета обертається навколо сонця з швидкістю до шістдесяти сім тисяч миль на годину, і я це відчуваю. Ми падаємо в космосі. Ти і я. Пригорнувшись до шкіри цього крихітного світу .. А якщо відпустимо? .. Ось, хто я.

Доктор Хто

В космосі нічого не пропадає.
Станіслав Лем

Людина так зборознив космос, що сам тепер там спотикається.

Я не впевнений, що людська раса проживе ще хоча б тисячу років, якщо не знайде можливості вирватися в космос. Існує безліч сценаріїв того, як може загинути все живе на маленькій планеті. Але я оптиміст. Ми точно досягнемо зірок.

Стівен Хокінг