Цитати про осінь, афоризми про осінь

В кожній миті осені є частинка чогось прекрасного.

Я вирішила, що взагалі нічого не буду чекати. Нічого і нікого. Мені і так добре. Без всіх. Просто жити. Просто для себе. Просто собі на втіху. Те, що судилося, прийде саме.

– Ф. Раневська

А моя осінь тепер тебе не стосується.

Марі Краймбрері Осінь

Тиші хочу щоб допьяна
Тиші, і не шкода пам’ять стерту.
Щоб осінь листям жовтими
Мені накрила душу розпростертими.

Антиреспект Тиші хочу

Осінь – це кава з корицею, кленове листя, різнокольорові, як частина дитячого малюнка, теплі, ніжні плюшки з ваніллю і тонкий запах диму.

За що я люблю осінь? За цю загальну умиротворення. За тишу, спокій, безмовність. За це відчуття реальної нереальності, немов все навколо завмерло, час зупинився, а ти стоїш, вдихаєш морозний, освіжаюче колючий повітря, і на душі так тихо … немов решти світу разом з його проблемами і суєтою раптом не стало.

Тадеуш Яшевіч

– Яка яскрава, яка безкомпромісна, прийшла і все з себе скинула.
– Пощастило Вам з жінкою.
– Я про осінь.

Осінь буває настільки красивою, що спогад про неї згладжує суворість зими.

– Жовтень, з пристрастю в голосі промовив він. Боже, це мій улюблений місяць, готовий його поїдати, вдихати, втягувати запахи. Ах, цей бунтівний і сумний місяць. Дивись, як від зустрічі з ним зашарілася листя. У жовтні світ охоплений полум’ям

Рей Бредбері Літературні зустрічі

А осінь я не люблю, коли перебуваю в очікуванні. В очікуванні людини, без якого моя осінь блякне.

Ельчин Сафарли Солодка сіль Босфору

Я вважаю, в листопаді кожна порядна людина повинна від трьох до десяти днів валятися в депресії. Якщо ви чомусь не валяєтеся, як алюмінієва ложка, це говорить про недостатньо тонкої душевної організації. Тому хоча б не признавайтесь нікому, ганьбіть. Березня Кетро Довідник по догляду і повернення