Мудрі красиві цитати

З кожною поїздкою відстань до себе зменшується. З кожною подорожжю дорога до себе стає все коротше. Ти рухаєшся до тих пір поки ти не усвідомлюєш що не треба нікуди їхати, не треба нічого робити і нічого вчити щоб просто бути тут, і бути тим хто ти вже є. І тоді ти зупиняєшся і живеш, а зірки все так же блимають і світять але вже зсередини

Ми отримуємо від життя те, у що віримо. Ти віриш, що життя прекрасне – і воно прекрасне. Ти віриш, що вона жахлива, – вона жахлива. Віриш, що виходу немає, – і не знайдеш виходу. Віриш, що вихід є, – обов’язково його побачиш. Ти чекаєш біди – вона обов’язково прийде. Ти боїшся захворіти – ти захворієш. Ти віриш в успіх – ти його створиш. Ти чекаєш щастя – воно вже на шляху до тебе … Наша віра створює нашу реальність.

В кінці кінців, ти згадаєш не слова ворогів, а мовчання друзів.

Мартін Лютер Кінг

Це дуже сумно, коли забувають друзів

Антуан де Сент-Екзюпері. «Маленький принц»

Якщо ви хочете зробити щось велике в один прекрасний день, пам’ятайте: один прекрасний день – це сьогодні. (Джордж Лукас)

Рідний – той, чия біль тобі болючіше власної.

Напевно в мені занадто багато тепла
Раз я завжди зустрічаю холодних ..

– С. Єсенін

Дай кожному дню шанс стати самим казковим в твоєму житті

Стільки є все, про що треба подумати. Навіщо забивати собі голову тим, чого вже не повернеш, – треба думати про те, що ще можна змінити.

Маргарет Мітчелл, «Віднесені вітром»

тебе настільки немає, що ти всюди.

В’ячеслав Прах

Світ кожен бачить в образі іншому, і кожен має рацію: так багато сенсу в ньому ..

Гете

Вибирайте людини так, немов ви сліпі. Закрийте очі і відчуйте, що ви думаєте про цю людину. Про його доброту, вірність, проникливості, відданості, про його здатність подбати про вас і подбати про себе самого, як про незалежну істоту. Хоча особливості нашої культури впливають на багато і то що ми бачимо нашим зовнішнім поглядом дуже важливо, набагато важливіше те, що ми бачимо і сприймаємо нашим внутрішнім поглядом, коли наші очі закриті.

Кларисса Пінкола Естес

Ніколи не чини людині біль, коли ця людина готова заради тебе на все.

Ф.М.Достоевский

Однак є дещо, що належить тільки мені і залишиться у мене назавжди. Це мої спогади.

Сесілія Ахерн, Чи не верю.Не надеюсь.Люблю

Тільки смерть непоправна.
Ернест Хемінгуей, Свято, яке завжди з тобою