Цитати про сімю, статуси про сімю

Сім’я – це і є те, заради чого варто прокидатися кожен день, дихати кожну секунду, і молити Бога кожну мить, щоб він їх оберігав і захищав.

Що таке сім’я? Люди, яким ти потрібен. В радості і горе, в дрібницях або цілому, вони приходять в потрібну хвилину і залишаються з тобою, не дивлячись ні на що.

Сара Дессена

Сім’я це та первинне середовище, де людина повинна, вчитися творити добро.

Я.Л.. Сухомлинський

У сімейному житті головне – терпіння. Любов довго тривати не може.

Скромність і доброта більше потрібні в сімейному житті, ніж дотепність і горда краса.

Дафна Дю Морье

Вийти заміж це дуже серйозний крок. Ви ж коли сваритеся з батьками, адже не думаєте, що треба шукати нових. Ось і чоловік повинен стати вам рідною людиною. Один і на все життя.

Мрія про шлюб, який «полягає на небесах», абсолютно нереальна; над будь-якими стійкими взаємовідносинами між чоловіком і жінкою потрібно постійно працювати, будувати і перебудовувати, постійно оновлюючи їх за рахунок взаємного особистісного розвитку.

Карл Роджерс

Сім’я – найважливіше в житті. У тебе можуть бути вдалі дні, можуть бути огидні, але ввечері кожного дня вдома тебе хтось буде чекати.

Відповідь на питання навіщо люди одружуються:

Усім нам потрібен свідок нашого життя. На планеті мільярд людей … Ось що насправді означає чиєсь життя? Але в шлюбі ми обіцяємо піклуватися про все. Хороше, погане, жахливе, звичайне – все це, весь час, щодня. Ми говоримо: «Твоє життя не пройде непоміченою, тому що її зауважу я. Твоє життя не пройде без свідків, тому що я буду твоїм свідком ».

Сім’я – єдине справжнє багатство.

Похмурі тіні

Дружба – одна з найсильніших основ для благополучної сім’ї. Адже саме почуття дружби утримує разом подружжя, допомагає їм пережити всілякі кризи. До речі, дуже часто «романтичне кохання» з’являється не відразу, а через кілька років шлюбу. Це відбувається тому, що люди раптово усвідомлюють, скільки тепла і доброти вони отримали від свого партнера.

Міцна буває та сім’я,
Де немає володінь літери я,
Де править тільки слово ми,
Де є спільні мрії .

Сенсом життя справжнього чоловіка повинна бути його сім’я. Кохана, єдина і неповторна дружина, улюблені діти. Все інше вторинне.

Чоловік забув свою сім’ю, не може називатися справжнім чоловіком. Хрещений батько

Як би не жила людина, йому все одно потрібно сім’я. Сім’ю не заміниш ні грошима, ні кар’єрою, ні друзями. Сім’я – як елемент пазла: знайдеш відсутній шматочок, і картинка життя складеться …