Цитати про Новий рік, статуси про Новий рік

Ми відкриваємо книгу. Її сторінки чисті. Ми збираємося заповнити їх власноруч. Книга називається «Можливість», а її перший розділ називається «Новий рік»

Вранці першого січня наші діти іноді радісно знаходять тата під ялинкою, який лежить під стволом, імітуючи чарівний подарунок.

Хочу наряджати ялинку, дуріє, обмотати себе мішурою. Готувати традиційні Новорічні страви. Чекати бою курантів. Промови президента. А потім не спати всю ніч.

В цьому сенс Нового року – отримати ще один шанс, шанс пробачити. Зробити краще, зробити більше, дати більше, сильніше любити і не хвилюватися про те, що було б, а сприймати життя таким, яким воно є.

В цьому сенс Нового року – отримати ще один шанс. Шанс пробачити, зробити краще, зробити більше, дати більше, сильніше любити і не хвилюватися про те, що було б, а сприймати життя таким, яким воно є. Клер Морган

Сьогодні – перша сторінка з 365 сторінок книги. Напишіть її добре. Бред Пейслі

Якщо немає свята в твоєму серці, ти не знайдеш його під ялинкою.

Новий рік є нешкідливим святом, зокрема тому, що він не приносить ніякої користі, і може бути використаний в якості цапа-відбувайла за безладну пиятику та дружні бійки.
Марк Твен < / p>

В Новий Рік забувають, що було, і чекають, що буде. Але минуле завжди з нами. Воно намагається втрутитися в даний