Цитати про людей, афоризми про людей

Цитати про людей, людині, людстві. Наші звички, особливості, думки про все це йдеться в цитатах і фразах великих (і, буває, не зовсім) людей

Уявіть собі, яка була б тиша, якби люди говорили тільки те, що знають.

Карел Чапек

Не соромтеся бути людьми.

Якщо людина не розуміє твої мрії – він не твій чоловік.

Дмитро Грінберг

Ми кидаємося: робота, побут, справи.
Хто хоче чути, все ж повинен слухати.
А на бігу помітиш лише тіла
Зупиніться, щоб побачити душу

– Люди віддаляються. Змирися.

Кожен день, спілкуючись з різними людьми, дивуєшся тому, що найдостойніші з них самотні.

Їх відрізняє харизма, приємна зовнішність, живий аналітичний розум, гарне виховання і манери, за якими завжди захований сильний погляд, в якому ледь проглядається невелика смуток. Вони шукають своїх людей: для спілкування, для компанії і приємного відпочинку, для любові, для відносин і сім’ї. Вони частіше помиляються, сильніше страждають, рідше йдуть на контакт, важче переживають невдачі. Але кожен раз, згораючи у відносинах дотла, вони відроджуються з попелу, стаючи ще більш досконалими і сильнішими. І знову, і знову починають все спочатку. Їм чужі стереотипи сучасного суспільства, їм неможливо нав’язати чужу думку. Незалежно від того, чоловік це чи жінка, вони в пошуках такої людини, поряд з яким буде тепло і спокійно. І це спокійно грунтується не на відсутності сварок, адреналіну або крайніх граней емоцій. Це спокійно означає, що поруч людина, яка не зрадить. Людина, якій ти безмежно віриш, довіряєш і в якому впевнений на всі 100%.

Навчіться не помічати людей, яким Ви не подобаєтеся. Тому, що люди, яким Ви не подобаєтеся бувають двох типів: це або дурні, або заздрісники. Дурні через рік Вас полюблять, а заздрісники здохнуть так і не дізнавшись секрет Вашого переваги над ними.

Джон УІЛМ

Мені абсолютно наплювати на тих, кому я не подобаюся. Але мені не наплювати на тих, кому я небайдужий.

Муркотіння кішок мені подобається більше ніж порожні слова людей.

Без багато чого може обходитися людина, але тільки не без людини.

Людвіг Берні

Абсолютно різні, але при цьому до неможливості близькі.

Ельчин Сафарли Мені тебе обіцяли

Ти повинен усвідомити, що люди мають право мислити не так, як мислиш ти, і не робити того, чого ти від них очікуєш. Вони, ймовірно, люблять тебе, але їх любов може проявлятися не так, як ти хочеш.