Розумні фрази зі змістом

В даному розділі ми викладаємо добірки фраз, які з певною ймовірністю претендують на підштовхування до філософських роздумів і життєву повчальність.

Необов’язково бачити весь шлях. Просто повірте і зробіть перший крок.

Якщо Ви не здаєтеся, коли на Вас звалюються труднощі, якщо не біжите від роботи, і якщо незважаючи ні на що не опускаєте рук – єдине, чого Ви в результаті досягнете – це гарантований успіх. Без варіантів.

Творчість – це не вода з-під крана, який можна відкрити або закрити

Я не думаю, що людину треба мучити, замикати в шафі або позбавляти любові. Але я точно знаю, що якщо у нього всього в надлишку, він не виробить ні свідомого погляду, ні голоду, ні почуття беззахисності. Уявіть, що ви виросли в будинку, де вас оточувала любов і турбота, і вам твердили, що ви найкращий. Звідки у вас візьметься мотивація робити хоч що-небудь. Сильвестр Сталлоне

Той, хто знає людей, – розсудливий. Знає себе – освічений. Той, хто перемагає людей – сильний. Той, хто перемагає самого себе – могутній.

Лао-цзи

Те, що ви маєте кожен день, хтось просить кожен день.

@ Мухаммад Окара

Сьогодні ви перебуваєте там, куди вас привели ваші вчорашні думки. А завтра ви будете там, куди приведуть вас сьогоднішні думки.

Один англійський мандрівник розповідає про те, як він дружив з тигром; він вирости його, пестив його, але завжди тримав у себе на столі заряджений пістолет. Стендаль

Як тільки ви подолаєте свою егоїстичну особистість, вся ваша тьма зміниться на Світло

Станіслав давно вийшов з того віку, коли здоровий глузд не чути адреналіном. Шах ще не означає мату, головне – продовжувати партію, а не кидати дошкою в противника.

Ольга Громико. Космоеколухі

Бути хорошим – це так зношує людини

Марк Твен

Легко піднятися з грязі в князі, але повинен пам’ятати кожен князь, що князь не вічний, вічна бруд

Швидкість звуку досить дивна штука. Батьки щось говорять тобі в двадцять років, а доходить тільки до сорока.

Якщо ти збираєшся в один прекрасний день створити щось велике, пам’ятай – один прекрасний день – це сьогодні. (Стівен Спілберг)

Єдиний розумний спосіб навчати людей чого-небудь – це подавати їм приклад. Альберт Ейнштейн

Будь здатний практикувати ці п’ять речей в будь-яких умовах: врівноваженість, щедрість душі, щирість, переконаність і добро, і тоді ти дізнаєшся, що таке хороше життя.

Конфуцій